Náš příběh

JustCook kuchařského teamu

Kuchařský team JustCook vznikl v roce 2019 za účelem propagace krásného kuchařského řemesla mezi dětmi a dospívající mládeží. Zakladatelem kuchařského teamu je Vladimír Palička, kuchař a dlouholetý lektor největší školy vaření v Praze. 

Kuchařský team JustCook se zaměřuje zejména na propagaci české a evropské kuchyně, účastní se národních i mezinárodních kuchařských soutěží, vyhledává talenty kuchařského umění na kurzech vaření, dětských kuchařských táborech a gastronomických soutěžích.

A to není zdaleka Vše, další příběhy našeho teamu nás ještě čekají. Vše co ale děláme, děláme bez vidiny finančního zisku.....

Od listopadu 2020 se z důvodu CORONA viru intenzivně věnujeme natáčení kuchařských videí pro děti. Máme již natočeno několik desítek dětských kuchařských videí, které budeme postupně uveřejňovat na našem youtube kanále.

V roce 2021 máme v plánu vystoupit na několika kuchařských soutěžích, propagovat kuchařské umění na předních gastrofestivalech.


Hledáme nové PATREONy, jejichž podpora nám umožní vytvářet další kuchařská videa a umožní nám zúčastnit se gastronomických soutěží....